Press conference • Zielona Góra

Press conference in Zielona Góra

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

Thursday, 19 July 2018
13:13

Kończymy konferencję prasową podsumowującą przygotowania do Pol'and'Rock Festival w Zielonej Górze! Dzięki, że byliście z nami!

Widzimy się już za niespełna dwa tygodnie na kostrzyńskim polu!

 

 
 
 
13:07

A wy jak do nas dojeżdżacie? Zachęcamy Was, do przyjeżdżania do nas pociągiem, ale jak już musicie (jak książe na białym koniu) przyjechać do nas białym Golfem, upewnijcie się przynajmniej, że nie wieziecie ze sobą zbyt dużo powietrza. Lubuskie to na prawdę wspaniały region, w którym czystego powietrza jest pod dostatkiem. Lepiej wypełnijcie swój samochód innymi festiwalowiczami. Znajdziecie ich w naszym Banku Podróży i na stronie BlaBlaCar!

13:02

Na każdy festiwal Allegro przygotowuje dla Was coś nowego, ale nie martwcie się - koło będzie, bo jak to tak Pol'and'Rock bez koła?

W festiwalowej ofercie znajdziecie również wiele nowych rozrywek. W tym roku Allegro zaprasza Was do strefy Dotknij Technologii!

Czeka na Was dronowisko, strefa 90 stopni radości w której wykonacie unikalne gify 3D, VRowe kręcenie kilometrów, ElektroTor dla monocykli, elektrycznych hulajnogi, magiczne deskorolki, wspólne malowanie jedynego w swoim rodzaju, festiwalowego Golfa z Szymonem Chwaliszem i Filipem Chajzerem oraz AlleGrawer - grawer na telefon z grafiką z Pol’and'Rock Festival.

12:57

Przejechalibyście się takim ogórkiem, co? My najchętniej jeździlibyśmy w kółko takim klasykiem, no ale internety same się nie zrobią. Za to wy, dzięki Allegro, codziennie o 12 do 20 możecie złapać podwózkę z Dworca PKP niemalże na samo festiwalowe pole! Wystarczy, że zrobicie sobie wesołe zdjęcie i opublikujecie je w social mediach z #allegropl

12:53

I co da się? No pewnie, że się da! Chcieliście depozyt, to mamy dla Was depozyt! Przyjdźcie do strefy mBanku na festiwalowym pasażu handlowym i oddajcie swoje rzeczy do depozytu!

Pamiętajcie, że w depozycie nie można przechowywać m.in. zakazanych substancji, przedmiotów, których posiadanie jest niezgodne z prawem, regulaminem imprez masowych, w tym festiwalu, żywności i napojów, wyrobów pożarowo niebezpiecznych, produktów leczniczych, fauny i flory, pieniędzy, dokumentów tożsamości oraz innych przedmiotów określonych szczegółowo w regulaminie.

12:47

A video #PlayYourWay od Play Najpiękniejsza Publiczność Świata już widziała? No nas zmiotło z nóg! Jeśli cała strefa Play będzie takim sztosem (a pewnie będzie) to nie mamy wątliwości, że ciężko będzie Was stamtąd wyciągnąć!

12:44

Widzieliście już tegoroczna puszkę Lecha na Pol'and'Rock'Festival? Pierwszy raz, w całości zaprojektował ją sam Jurek Owsiak!

12:39

Leszek Chmielewski kocha dobrą muzykę i pozytywną energię, dlatego już po raz piąty zawita na festiwal w Kostrzynie nad Odrą! W festiwalowym Miasteczku czekaja na Was warsztaty w Kuźni Talentów z udziałem influencerów, malowanie włosów, karaoke czy strefa proszków holi.

Poza warsztatami w Miasteczku Leszka odbędą się także koncerty zespołów, które otrzymały Dziką Kartę Lecha. W Miasteczku pojawi się także Strefa Eko, do której będzie można przynieść plastikowe kubki, aluminiowe puszki czy papier, otrzymując w zamian ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki!

Szczegóły jak zwykle na naszej stronie internetowej!

Nie jest już tajemnicą, że to nie ostatni rok, w których Leszek Chmielewski nakręca Najpikniejszy Festiwal Świata! Lech będzie z nami również poczas jublieuszowej, 25. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

12:35

W tym roku po raz pierwszy na Pol'and'Rock Festival znajdziecie darmowy i strzeżony parking rowerowy. 250 miejsc dla festiwalowiczów! By z niego skorzystać i wygrać zestawy gadżetów od Allegro wystarczy wykręcić 23 kilometry w kampanii społecznej „Kręć Kilometry po technologię”.

12:34

Kostrzyn przygotował dla Was w tym roku mnóstwo atrakcji. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej!

Na terenie miasta czekają na Was między innymi pokazy w ramach Międzynarodowego Szczytu Kuglarskiego i treningi sztuk walki! Niespodzianka! 2-3-4 sierpnia będziecie mogli również zwiedzić Twierdzę Kostrzyn razem z przewodnikiem - i to za połowę ceny!

12:26

Kostrzyn nad Odrą już od 15 lat jest gospodarzem Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Wow! Za nami już szmat czasu! Ciekawe jakie mielibyśmy teraz gody, gdybyśmy byli małżeństwem...

12:20

W ostatnich dniach często pytaliście nas o aplikacje na urządzenia mobilne. Z dumą ogłaszamy, że zarówno z Google Play jak i App Store możecie już pobrać oficjalną aplikację mobilną Pol'and'Rock Festival! Wszystkie informacje w jednym miejscu - koniecznie zabierzcie ze sobą na festiwal swój smartfon wyposażony w naszą apkę!

12:18

Zaczynamy już w środę 1 sierpnia, kiedy to startuje Akademia Sztuk Przepięknych! Bawimy się razem aż do 4 sierpnia. Kończymy klasycznie śpiewająć "Z tylu chmur" z Piotrem Bukartykiem! Sprawdźcie pełen line-up na naszej stronie internetowej!

12:15

Staramy się by Najpiękniejszy Festiwal Świata był jednocześnie miejscem najbezpieczniejszym. Zrezygnowaliśmy z barierek pod Dużą Sceną, bo wiemy, że nie zwiększaja one waszego bezpieczeństwa, wręcz przeciwnie. Szybciej zdecydujemy się odwołać festiwal, niż postawimy po raz kolejny stwarzające niebezpieczeństwo barierki pod sceną.

W ankiecie na naszej scenie na naszym profilu na Facebooku opowiedzieliście się za tym, że na festiwalu jest bezpiecznie! Jesteśmy Wam za to wdzięczni i cieszymy się, że w przeciwieństwie do policji, wy jesteście przekonani, że jest bezpiecznie.

Opinia pana komendanta jest nieprawdziwa i zapewne zapadła 400 km dalej... to smutne.

12:11

Podwyższone ryzyko to twór wymyślony z myślą o stadionach, gdzie najczęściej dzieją się zadymy. Pol'and'Rock Festival, to miejsce bezpiecznie, niezwykłe i bez zadym! Nie rozumiemy, dlaczego w tak bezpieczne, w porównaniu ze stadionami miejsce, wysyłane są tak ogromne zastępy policji.

12:08

Świetnie pracuje nam się ze służbami, które pomagają nam tworzyć Pol'and'Rock Festival! Przybijamy piątkę policji, straży pożarnej i wszystkim innym służbom, które są z nami na festiwalu. Nie rozumiemy jednak, dlaczego nie pozwala się przyjechać do nas policjantom i strażakom z Niemiec, tym bardziej, ze znajdujemy się zaraz obok polsko-niemieckiej granicy.

12:01

I.... rozpoczęliśmy konferencję prasową podsumowującą przygotowywania do 24. Pol'and'Rock Festival! Konferencję otworzyła Marszałek Województwa Lubuskiego, a o zmianie nazwy Najpiękniejszego Festiwalu Świata opowiada teraz Jurek Owsiak!

11:37

Dzięki kręcioła.tv możecie śledzić nas również na żywo na profilu Pol'and'Rock Festival na Facebooku! Bądźcie z nami live i jako pierwsi dowiedzcie się jak będzie wyglądać tegoroczna edycja festiwalu!

 

11:13

Bądźcie z nami podczas koncerencji prasowej podsumowującą przygotowania do 24. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Nadajemy na żywo, wprost z Zielonej Góry. Możesz także oglądać nas online na stronie Pol'and'Rock Festival na Facebooku!

Zaczynamy w samo południe!

See more