Jak dojechać na Festiwal?

Jak dojechać na Festiwal?

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

Friday, 19 July 2019
11:17

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: W tym roku Koleje Wielkopolskie z inicjatywy Marszałka Województwa Wielkopolskiego uruchamiają pociągi specjalne na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Bezpośredni pociąg z Poznania do Kostrzyna pojedzie 31 lipca, natomiast wróci 4 sierpnia. 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Thursday, 18 July 2019
00:47

POLREGIO: Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi Przewozów Regionalnych, które zostaną uruchomione na Pol'and'Rock Festiwal 2019. Więcej informacji! 

Kup bilet https://kup.biletyregionalne.pl/polandrock 

 

Zachęcamy do zakupu biletów w opcji „tam i z powrotem” dzięki czemu możecie zaoszczędzić czas. Bilet na drogę powrotną najlepiej wydrukuj (niestety telefon w czasie długiej podróży może się rozładować i nie będziesz mógł/mogła pokazać go konduktorowi). 

00:39

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: Można już kupić bilet na pociąg Kolei Mazowieckich na Pol'and'Rock Festival. Więcej informacji!

Friday, 12 July 2019
18:52

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało informację, że jeszcze dzisiaj na stronie https://portalpasazera.pl mają pojawić się rozkłady jazdy pociągów na Pol'and'Rock Festival. Sprzedaż biletów na dodatkowe pociągi rusza 17 lipca.

 

Czytaj więcej na stronie ministerstwa! 

15:43

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: Trzy specjalne pociągi pojadą z Gdyni do Kostrzyna nad Odrą, by dowieźć uczestników tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock. Pociągi pojadą przez Słupsk, Koszalin, Stargard i Gryfino. Dodatkowo w czasie festiwalu kursować będzie kolejny pociąg ze Słupska do Kostrzyna.

 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. 

Thursday, 11 July 2019
18:08

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: Koleje Mazowieckie uruchomią specjalne połączenie, dzięki któremu uczestnicy Pol’and’Rock Festival będą mogli wygodnie dojechać z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą i wrócić. Pociąg będzie zestawiony z 8 wagonów piętrowych Bombardier i lokomotywy EU-47 TRAXX.

 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

13:03

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE:  Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva uruchamiają specjalne pociągi dla mieszkańców regionu. 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Tuesday, 9 July 2019
16:35

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchomione zostaną dodatkowe pociągi z województwa zachodniopomorskiego na 25. Pol'and'Rock Festival! Uzgodniono już rozkład jazdy wszystkich pociągów!

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Wednesday, 26 June 2019
13:28

BERLIN: Pociągi NEB przywiozą gości z Berlina!

Od środy do niedzieli pociągi przewoźnika NEB będą jeździły między Berlinem a Kostrzynem nad Odrą w podwójnej trakcji. Oprócz tego w nocy z soboty na niedzielę podstawiony zostanie dodatkowy pociąg z Kostrzyna nad Odrą do Berlina o godzinie 2:30.

00:16

00:15

ŚWIDNICA: Jeśli jesteś mieszkańcem Świdnicy i chciałbyś przybyć na Pol’and’Rock Festiwal to właśnie prezydent miasta Pani Beata Moskal-Słaniewska przygotowała autobusy, które będą zabierać chętnych za symboliczną odpłatnością. Nie tylko z miasta, ale także z powiatu. 

 

Więcej informacji https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/ze-swidnicy-na-polandrock-festiwal-autobusem 

Wednesday, 19 June 2019
13:23

Sunday, 16 June 2019
11:52

Województwo wielkopolskie będzie współorganizatorem dodatkowych przewozów kolejowych dla uczestników tegorocznego festiwalu Pol'And'Rock w Kostrzynie nad Odrą – zapowiedziała Anna Parzyńska-Paschke, rzecznik prasowy marszałka województwa wielkopolskiego.

 

Więcej informacji https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/wielkopolskie-uruchomi-polaczenia-na-polandrock-mazowieckie-rozwaza-92344.html 

Friday, 14 June 2019
13:26

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival! http://bankpodrozy.polandrockfestival.pl

 

Więcej informacji: https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/przyjedzcie-razem-na-polandrock-festival-2019 

 

13:21

Swoje transportowe wsparcie dla uczestników Festiwalu zaoferowali marszałkowie województw: lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. 

 

Więcej informacji: https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/transportowe-wsparcie-marszalkow 

 

13:20

Jeśli masz możliwość przyjechania autokarem lub busem - odezwij się na [email protected]. Dla wszystkich przewoźników będziemy mieć specjalny parking.

13:19

 

W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock. PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały na łamach Portalu Pasażera rozkład jazdy pociągów na okres od 9 czerwca do końca sierpnia. W grafiku połączeń, inaczej niż w latach ubiegłych, nie pojawiły się pociągi kategorii musicRegio pozwalające dostać się na doroczny festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą ze wszystkich regionów Polski oraz wrócić do domów po zakończeniu koncertów.

 

Więcej informacji: https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/polandrock-woodstock-z-duzo-skromniejsza-oferta-polregio--92113.html 

 

See more